Телевізор для вітальні

Важко уявити хоч одну, маленьку чи велику, вітальню без телевізора. Люди вже не можуть жити без постійного сприйняття інформації. Тож придбання цифрової техніки актуально для кожної родини. На ринку представлено різноманітні прилади, які відрізняються розмірами, роздільно здатністю, додатковими функціями. Інколи непросто визначитися, яку ж модель вибрати.

Якою повинна бути оптимальна діагональ телевізора

У вітальні найчастіше приймають гостей, там збираються всі члени родини для щоденного відпочинку. То зазвичай сім’ї вибирають габаритні моделі, на яких зручно дивитися відео. Часто телевізори виконують функцію домашнього кінотеатру, тому важливо, щоб до приладу можна було підключати колонки та іншу цифрову техніку. В такому випадку вигідно купити телевізор в інтернет-магазині та відразу замовити супутні товари.

Багато споживачів надають перевагу смартмоделям, щоб створити максимально цікавий простір для розваг. Часто для встановлення у вітальні обирають телевізори з великою діагоналлю. Проте принцип «чим більше, тим краще» у цьому випадку не працює. Надмірно великі екрани не гарантують якісного відеоперегляду. Потрібно враховувати розмір кімнати, відстань від дивана до тумби чи стіни, де розміщений пристрій. Оптимальним вибором для великих приміщень стане техніка з розміром діагоналі від 55 до 85 дюймів. Для стандартних віталень достатньо 40–50 дюймів.

Основні критерії, на які слід звернути увагу

Кожен споживач має свій список вимог до побутової техніки. Проте перед купівлею телевізора до вітальні важливо перевірити такі критерії:

  1. Роздільна здатність. Від цього параметра залежить якість зображення, тому на ньому не варто економити. Ultra HD-екрани дозволять насолодитися картинкою сповна.
  2. Тип екрана. Сьогодні на ринку присутні моделі з екранами LED (передають чітке зображення), OLED (вишукані відтінки та глибокий чорний колір) та QLED (найтонше відтворення кольорової гами).
  3. Наявність опції High Dynamic Range, яка розширює діапазон яскравості кольорів.
  4. Достатня кількість портів для підключення додаткових цифрових пристроїв (смартфон, ноутбук, флешнакопичувач, камери тощо).
  5. Глибина звуку. Якщо цей параметр вкрай важливий, можна розглянути покупку додаткової аудіосистеми до телевізора.
  6. Операційка. Зазвичай телевізори працюють на таких ОС як Android TV, Tizen webOS. Від вибору системи залежить, якими додатками та програмами можна буде користуватися.

Часто телевізор у вітальні кріплять на стіну. Таким чином можна зекономити місце та зробити оптимальний кут для огляду. Тому варто перевірити, чи йде у комплекті з моделлю кронштейн, спеціальне кріплення. При виборі телевізора не останню роль відіграє надійність бренду. Більше довіри у покупців викликають виробники, які дають гарантію якості на свій товар та забезпечують обслуговування техніки у власних сервісних центрах.

Олена, www.kraskizhizni.com

Стишки для детского альбомаПодборки статей по воспитаниюМонтессори книги и видеоГленн Доман книги и карточкиРазвивающие мультики для детей