Стишки для детского альбомаПодборки статей по воспитаниюМонтессори книги и видеоГленн Доман книги и карточкиРазвивающие мультики для детей

Яку техніку для кухні купити в Чорну п'ятницю 2022

. Раздел Разное

Техніка для кухні

Останній вікенд листопада — улюблене свято всіх шопоголіків. Адже масштабні розпродажі дозволяються придбати багато корисних речей з приємними знижками. Ні для кого не секрет, що найвигідніше в Black Friday купувати побутову техніку. Сьогодні поговоримо про приладдя для кухні, яке буде корисним для сімей з дітьми і дозволить батькам економити час на приготування їжі для більш приємних моментів. 

Якщо ви ще не склали список покупок на чарівний розпродаж цього року, то можете сміливо використовувати цю статтю як підказку. В магазині Алло та на офіційному сайті Чорна п'ятниця 2022 буде тривати з 18 по 28 листопада! Розмір максимальної знижки складе 60 %, а кількість акційних товарів перевищує 1 мільйон одиниць! Найбільш очікуваний розпродаж от-от розпочнеться, тож час наповнювати кошик корисними товарами для своєї родини. 

Найкращі пропозиції 

З використанням сучасної побутової техніки легко створювати кулінарні шедеври на власній кухні. А чорноп'ятничні знижки дозволять купити все необхідне, не перевищуючи запланованого бюджету.  

Найбільш вигідно під час зіркового цінопаду купувати: 

  • Холодильники. Приємно, що придбати вигідно можна не тільки стандартні двокамерні моделі, але й більш сучасні та функціональні прилади. Наприклад, з холодильниками side-by-side чи french door легко бути впевненим, що запасу продуктів вистачатиме на всю родину. 

  • Духові шафи незамінні для родин, в яких піклуються про здорове харчування. Заздалегідь варто визначитися, яка модель потрібна саме вам — вбудована чи окремостояча. Першу можна вмонтувати навіть на рівні очей, щоб не нагинатися за кожною стравою.

  • Посудомийні машини. Така техніка не тільки заощаджує купу часу, але й допомагає відчутно знизити витрати води. І поки машина дбає про чистоту посуду, можна приділити час дітям. Адже вони так швидко зростають.

  • Варильні поверхні можна купити з приголомшливими знижками. Газові, індукційні, електричні чи комбіновані — просто обирайте те, що потрібно саме вам.

  • Аерогриль, щоб перетворити улюблену дітьми картоплю фрі на корисну страву. 

  • Дрібна техніка для кухні — тостери, мікрохвильовки, блендери, соковичавлювачі, мультиварки, хлібопічки та багато іншого. Зі знижками можна купити на 60% більше! 

Допомагай купуючи 

Бути покупцем магазину, який працює офіційно та прозоро, означає поповнювати бюджет країни та робити свій внесок в її розвиток. Тому купуючи в магазині Алло, ви допомагаєте Україні стати сильнішою та кращою. 

Доставка товарів виконується в усі регіони, за винятком тих, де тривають бойові дії або тимчасова окупація. Але щодня список доставки розширюється, додаються нові міста та села! Тому слідкуйте за новинами й не проґавте свій шанс приєднатися до самого очікуваного розпродажу 2022!

Елена, www.kraskizhizni.com

Будем благодарны, если поделитесь статьей:

Читайте также:

Самое популярное и лучшее: